Tipy a rady

Balení batohu

Batoh se snažte vždy balit tak, abyste měli věci seřazené odshora dolů v pořadí, v jakém je budete potřebovat. Také je dobré mít těžší věci blízko u zad, aby se vám batoh dobře nesl. Vždy všechny věci sbalte do batohu, žádné tašky ani jiná zavazadla nenoste v rukou nebo připojená k batohu! Úplně dospod si …

Co na schůzku?

zápisník psací potřeby šátek uzlovačka KPZ Ideální variantou je mít vše sbaleno v malém batůžku a celý batůžek si pak vzít na schůzku. Během teplejších měsíců je vhodné chodit ve starším oblečení. Během her venku může dojít k zašpinění či poškození. Na některé schůzky jsou potřeba zvláštní pomůcky, o nich budou děti včas informováni.

Co na víkendovku?

věci na schůzku spacák karimatka (ne vždy) oblečení na spaní ešus a lžíce (ne vždy) baterka hygienické potřeby(kartáček, pasta na zuby, hřeben,…)