Return to Fotogalerie

Táborové fotografie

Fotografie z táborů.

 

Tábor 1998

Tábor na Farské louce v Jizerských horách, téma bylo “ Do nitra Mayské civilizace…“ Mnozí z vás si jistě pamatují obraz který donedávna visel v naší klubovně.

Tábor 1999

Tár v roce 1999 se opět konal na Farské louce. Téma TH myslím bylo něco s indiány či divokým západem… Pokud někdo více přesně dejte vědět….

Tábor 2000

Tábor na Partoťáku v Podkosti. Táborová hra Nekonečný příběh. Také z tohoto tábora pochází táborová píseň:“… nejlepší podkostí s fantazií v podkostí, nejlepší podkostí co znám….“

Tábor 2001

I když se vám může rok zdát jako překlep není tomu tak ! Jedná se o téměř již historické fotografie z tábora na Farské louce v roce 2001….

Tábor 2002

Tábor z roku 2002 byl ve Skokovech a téma táborové hry byl divoký západ 😉

Tábor 2003

Další tábor ve Skokovech! Pamatujete si někdo téma TH?  

Tábor 2004

První tábor na Radvanci. Téma TH byl Hobit.. Neměli jsme návštěvní den tak alespoň foto z nástupu při návratu a jedna z louky někdy po táboře 🙂

Tábor 2005

Tábor prolitý deštěm a chladem na studené Tomově louce pod Hlavicí nedaleko hospody Na Pince. K tomu pak lehce morbidní TH od br. Filipsa známá spíše pod sloganem “ Temný pán se odstěhoval…“. Musíme ale pochválit technicky dobře připravenou TH.

Tábor 2006

Tábor na Radvanci, táborová hra s tématem Cesty kolem světa Williho Foga…

Tábor 2007

Tábor v Podkosti na tábořišti Partoťák. Táborová hra na téma Stínadla a záhada Ježka v kleci.

Tábor 2012

Tábor 2013